Hakkımızda

hakkımızda
hakkımızda

 

Sitemizin kuruluş amacı bitkisel tedavi konularında alternatif tıpa ışık tutacak, zengin içerikler hazırlamaktır. Alanında uzman editörlerimiz tarafından günden güne büyüyen içerik havuzumuz ile karşınızda olacağız.

Çok farklı, çeşitli konularda alternatif tıbbı kullanarak tedavi arayacağımız bitkisel çözüm bulacağımız sitemizde, bir çok hastalığa bitkisel tedavi yöntemleri ile şifa bulacaksınız.

Sitemizde bitkisel çözümleri ekseri ön planda tutmayı düşünüyoruz. Ancak zaman zaman farklı konularda da bilimin ışığında çözüm yolları sunacağız.

Ayrıca bitkisel tedaviler alanında nam salmış hocalarımızdan faydalanarak farklı içerikler oluşturmaya devam edeceğiz. Bu konuda ilk akla gelen hocalardan olan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki, Canan Karatay ve Feridun Kunak hocalarımızdan sık sık faydalanacağız.

Ne işe yarar, neye iyi gelir bölümlerimizde de şifalı bitkilerin nasıl kullanıldıklarını ve ne tür hastalıklara şifa olduklarını irdeleyeceğiz.

İlerleyen zamanda sitemizin görsel anlatımlı youtube hesabını da açmayı düşünüyoruz. Güçlü yazar kadromuzla ve en güncel içeriklerimize siz değerli okurlarımızın karşısında olmaya devam edeceğiz.

Siz değerli okurlarımıza en nitelikli, en güncel ve en kullanışlı bilgileri sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bilgi almak, görüşlerinizi belirtmek için yada şikayet için, iletişim bölümümüzü kullanabilirsiniz.