Muscoflex Duo Krem Ne İşe Yarar, Yan Etkileri Nelerdir?

Muscoflex Duo Krem, genel olarak doktorlar kas zedelenmesi sebebi ile hastaneye başvuran hastalara verdiği kremdir. Aynı zamanda kas gevşetici ve ağrılı kas spazmları şikayetlerinde de kullanılmaktadır.

NOT : Kullanım talimatında gebelik ve emzirme durumu olanlar bunlar dışında da 15 yaş altı çocukların kullanmaması gerektiği yazmaktadır.

Muscoflex Ne İşe Yarar

Muscoflex krem ne işe yarar,

  • kas zorlaması
  • kas aşırı gerilmesi
  • kas yırtılması vb.

durumlarda meydana gelen kas zedelenmeleri, ağrılı kas spazmları ve kas kasılmaları sonucunda oluşan ağrıyı ve hastalığı ortadan kaldırmaya yarar.

Muscoflex Duo Krem Nasıl Kullanılır?

Doktorunuz nasıl ve günlük kaç defa kullanacağınızı sizlere anlatır eğer ki anlatmaz ise kullanım talimatına göre günde 2 – 3 defa uygulanacağı belirtiliyor. Ağrılı olan bölgeye güzelce yedirerek sürmeniz öneriliyor. Herhangi bir kaşıntı veya olan dışı durumda kullanmayınız ve doktorunuza başvurunuz.

 

Muscoflex Duo Krem Ne İşe Yarar, Yan Etkileri Nelerdir?
Muscoflex Duo Krem Ne İşe Yarar, Yan Etkileri Nelerdir?

Muscoflex Duo Krem Yan Etkileri Neler?

Muscoflex yan etkileri en çok kaşıntıdır. Kullananların belirttiğine göre deride döküntü ve kaşıntı ile karşılaşan çok hasta varmış. Bu gibi durumlarda kullanımı bırakmanız gerekiyormuş. Ekşisözlükte muscoflex krem ile ilgili bir başlık var oradaki yorumlara da göz atabilirsiniz.

Son olarak kremi kullandıktan sonra oda sıcaklığında saklamanız öneriliyor. Sizlerde bu kremi kullandıktan sonra yorumlarınızı bizimle ve diğer okuyucularımızla paylaşırsanız memnun oluruz 🙂

BitkiselTedavisi.com Sağlık günler diler ♥

Yorum yapın