Ahmet Maranki Kimdir? Kaç yaşında? Aslen Nereli?

Ahmet Maranki 1956 yılında Kastamonu’nun İnebolu ilçesinin bir köyünde doğdu. Kastamonulu olan Maranki 65 yaşındadır. Ülkemizde “lokman hekim” veya “bitkilerin efendisi” gibi isimlerle adlandırılan bilim insanıdır.

Ahmet Maranki aynı zamanda bioenerjist, kozmik bilim uzmanı, bitkisel tedavi uzmanı ve sağlıklı yaşam alanında uzman olarak bilinmektedir. Bu alanlarda uluslararası mecralarda çalışmalar yaparak ülkemizi temsil etmiştir.

Ahmet Maranki Kim

Ahmet Maranki Kim
Ahmet Maranki Kim

Ahmet Maranki liseyi İstanbul’da bitirdi. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Siyaset bölümünde masterını tamamladı. 1990 yılında ise Sosyal Siyaset Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkilerinde doktorasını bitirdi.

1991 yılında SSCB dağıldıktan sonra devlet göreviyle Azerbaycan’a gitti. 10 yıl boyunca Azerbaycan’da üniversitelerde ders verip, araştırmalarını gerçekleştirdi.

1998 yılında Azerbaycan’da “Yılın En Başarılı Yabancı Bilim Adamı” olarak seçildi. Kafkasya ve Azerbaycan’da kaldığı süre boyunca strateji ve kozmik araştırma birimlerinde eğitim alarak ekstrasens ve bioenerjist unvanlarını aldı.

Ahmet Maranki Kaç Yaşında

Ahmet Maranki Kaç Yaşında
Ahmet Maranki Kaç Yaşında

Ahmet Maranki 65 yaşındadır. 1969 yılından beri spor faaliyetlerine devam etmektedir. Siyah kuşak judo, tekvando ve şhiatsu eğitmenidir.

Sağlıklı yaşam konusunda uzmanlığını ve tecrübelerini kitaplarında ve yaptığı programlarda dile getirmektedir.

Elmas Maranki Nereli?

Elmas Maranki Nereli
Elmas Maranki Nereli

Elmas Maranki eşiyle beraber yazdığı kitapların bilimsel alt yapılarından sorumludur. Ahmet Maranki ve eşi yıllardır birlikteliklerini devam ettirirken aynı zamanda kitap yazmakta da bilgilerini paylaşarak güçlerini birleştirmişlerdir.

Ahmet Maranki katıldığı programlarda herkesin yaşadığı ve sıklıkla karşılaşılan sağlık problemlerine bitkisel yöntemlerle tedaviler hakkında bilgi vermektedir.

Ahmet Maranki’nin Mesleği Nedir?
Ahmet Maranki'nin Mesleği Nedir
Ahmet Maranki’nin Mesleği Nedir

Ahmet Maranki siyaset bilimi üzerine ihtisasını tamamlasa da Azerbaycan da devlet görevlisi olarak bulunduğu yıllarda bioenerji konusunda çalışmalar yapmıştır. Aynı zamanda bu alanda eğitim alan Maranki birçok konuda kitaplar yazdı. Bunlar;

Kozmik Bilim ve Bilinçte Yaşam Enerjisi

Profilaktik Masajla Mucizevi Tedaviler ve Pratik Uygulamalı

Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler

Kozmik Bilim Işığında Şifalı Yemekler

Kozmik Bilim Işığında Şifalı Taşlar

Kendi Kendine Noktalarla Mucizevi Tedaviler

Şifalı Kürler

Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet

Beyaz Ölüm: Hayatımızı Karartan Beyazlar ve Tavsiyeler

Alkali Yaşam Suyla Gelen Sağlık

Ahmet Maranki Nasıl Ulaşabilirim

Ahmet Maranki’ye ulaşmak için kendi sitesinden iletişim kısmından yada instagramda resmi hesabından ulaşabilirsiniz. Kendi sitesindeki mail adresi info@maranki.com adresine maillerinizi iletebilirsiniz.

Yorum yapın