Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Artıran Bitkiler

Cinsel iktidarsızlık ve isteksizlik çiftler arasındaki en büyük problemlerden biridir. Birçok soruna bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Erkeklerin çok uzun sürelerde çalışmaları ve yorulmaları bu sorunların ortaya çıkmasını hızlandırmaktadır.

Kadınlarda cinsel arzunun olması daha farklı uyarıcılarla ortaya çıkmaktadır. Kadınların kendilerini hazır hissetmeleri için hem fiziksel hem de psikolojik şartların sağlanması gerekmektedir.

Cinsel arzunun olmaması bazen kısa süreli bir sıkıntı olarak da görülebilir. Ancak uzun süren ve 6 ayı geçen cinsel isteksizliklerin kesin tedavi edilmesi gerekmektedir.

Tedavi edilmemesi durumunda çiftlerin arasındaki uyumun bozulmasına ve bazen de boşanmalara kadar gidebilmektedir.

 

Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Arttırıcı Bitkiler

 

Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Arttırıcı Bitkiler
Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Arttırıcı Bitkiler

 

Aktarlarda satılan cinsel gücü artırıcı birçok bitki bulunmaktadır. Bu bitkiler temin edilerek sorun ortadan kaldırılabilir. Bu bitkilerden bazıları şunlardır.

 • Rezene: bilinen en eski ve etkili afrodizyaklardandır. Her gün alınacak bir parça rezene ile ya da rezenenin tohumundan çay yapılarak da kullanılabilir.
 • Lavanta: Salata ve yemeklere eklenerek kullanılmalıdır. Birkaç damla kullanılması sonucunda cinsel gücün arttığı görülecektir.
 • Karanfil Tanesi: Yorgunluğa da iyi gelen karanfil doğal ve etkili bir afrodizyaktır.
 • Haşhaş Tohumu: Cinsel performansı artırıcı etkiye sahiptir.
 • Polen: Son yıllarda yapılan birçok araştırma sonucunda polenin yapısında bir miktar testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunmaktadır. İçerisinde bulunan diğer birçok vitamin ve mineral ile vücut dengesini de korumaktadır.
 • Zencefil: Eski zamanlardan beri duyguları harekete geçirmek için kullanılmaktadır. Kullanımı sonucunda cinsel isteğin arttığı net olarak görülmektedir. Yemeklerin içinde baharat olarak da kullanılabilir. Balla karıştırılarak tüketilmesi daha faydalı olacaktır. Bir hafta ile 10 gün arasında kullanılmalıdır.
 • Tarçın: Gaz söktürücü ve iştah açıcı olarak kullanılmakta ve sinirlere de rahatlık vermektedir. Kışın içilen bitki çaylarına da konulabilir. Tarçın yağı hoş kokulu olması dolayısıyla masaj yapılarak da kullanılabilir.
 • Hardal: Cinsel bezlerin işleyişini hızlandırmakta ve cinsel gücün artmasına fayda sağlamaktadır.

Bunların yanında yasemin, süsen, meyan kökü, vanilya, roka, maydanoz, kekik ve arı sütü de güvenle kullanılabilir. Böylece cinsel gücün artırılması sağlanmalıdır.

 

Sertleşmeyi Artıran Bitkiler

 

Sertleşmeyi Artıran Bitkiler
Sertleşmeyi Artıran Bitkiler

 

Sertleşme sorunu cinsel ilişkide gerekli olan isteğin olmaması veya bu isteğin devamının gelmemesi durumuna bağlı olarak sertleşmenin gerçekleşememesidir. Cinsel heyecan veya uyarıcıya cevap olarak istemsiz olma durumu ve buna bağlı olarak gelişen sertleşme sorunudur.

Bu problem tedavi edilebilen bir sağlık problemidir. Tıbbi tedavisi olmakla birlikte bitkisel tedaviler ile de çözümü yapılmaktadır. Bitkisel yollarla yapılan tedaviler daha kaliteli ve başarılı sonuçlar vermektedir. Bu bakımdan doğal tedaviler tercih edilmektedir.

Sertleşme sorununu artıran nedenler şeker hastalığı, sigara alkol kullanımı, ileri derecede bel fıtığı olanlar ve omurilik yaralanmaları bu soruna daha çok neden olmaktadır.

Sertleşmeye iyi gelen yiyecekler bulunmaktadır, bunlar;

 • Bakla: Genellikle Parkinson hastalığı tedavisinde kullanılması ile bilinmektedir. Yüksek miktarda L-dopa bileşeni içermektedir. Aşırı miktarda kullanılması acı verici ereksiyon oluşturmaktadır. Ancak yeterli miktarda kullanılması sertleşme sorununa iyi gelecektir.
 • Kadife Fasulyesi: Kadife fasulyesinin içerdiği L-dopa miktarı baklanınkinden daha yüksek olmaktadır. Bu bakımdan uygun şekilde kullanıldığında sertleşme sorununa tedavi nitelikli olmaktadır.
 • Tarçın, kurt kirazı, zencefil, anason ve yulaf da sertleşme sorunu tedavisinde kullanılan bitkisel ürünlerdendir.

Bunlarla beraber çeşitli bitkisel yağlar da kullanılarak bu sorun ortadan kaldırılabilir. Bu bitkisel ürünler önerildiği miktarda kullanılarak sertleşme sorununa çözüm üretmektedir.

 

Yorum yapın