Çok Etkili Cinsel Gücü Arttırıcı Karışımlar ve Tarifler

Cinsel isteksizlik çiftler arasında büyük problemlere yol açan sorunların başında gelmektedir. Bu durum evlilik hayatını olumsuz etkilemekte ve çiftlerin arasındaki uyumun bozulmasına neden olmaktadır.

Birçok sebebi bulunan bu durum bazı durumlarda normal karşılanabilir. Ancak 6 ay veya daha üzeri yaşanan cinsel isteksizliğin kesinlikle tedavi edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle doktorlar 6 aydan daha uzun süre cinsel isteksizlik yaşayan bireylere çeşitli tedaviler uygulamaktadır.

Bu tedaviler ilaç tedavileri olarak karşımıza çıksa da son yıllarda bitkisel tedaviler daha çok önerilmekte ve daha kesin sonuçlar vermektedir.

Cinsel gücü artırıcı bitkisel karışımlar hazırlanmakta ve doğal yollarla tedaviler uygulanmaktadır.

Erkekler İçin Cinsel Gücü Arttıran Karışımlar

 

Erkekler İçin Cinsel Gücü Arttıran Karışımlar
Erkekler İçin Cinsel Gücü Arttıran Karışımlar

 

Cinsel gücün azalması pek nedene bağlanabilir. Çok yoğun çalışan erkeklerde bu durumun görülme riski daha yüksek olmaktadır. Bu olumsuzluklarla karşılaşıldığında vücuda enerji veren ve cinsel performansı destekleyici karışımlar kullanılmalıdır.

Erkek ve kadın hormonlarının farklı olması tedavide de farklı ürünlerin kullanılmasını gerektirmektedir. Araştırmalara göre pekmez ile yapılan karışımlar erkeklerin cinsel gücünü artırmaktadır. Ayrıca sperm sayısını ve kalitesini de yükseltici özellikte olması kullanımını gerekli kılmıştır.

 

Erkeklere özel cinsel gücü artıran karışım:

 

 • 1 kilo saf bal
 • 3 çorba kaşığı arı poleni
 • 250 gram toz zencefil
 • 100 gram dövülmüş kişniş
 • 50 gram dövülmüş kakule
 • 150 gram dövülmüş kırmızı toz ginseng
 • 100 gram ısırgan tohumu
 • 100 gram dövülmüş keçiboynuzu
 • 2 gram safran
 • 2 çorba kaşığı kırmızı pul biber.

 

Bu ürünlerin tamamı karıştırılarak macun haline getirilmelidir. Bir kavanoza alındıktan sonra folyoyla sarılıp güneş görmesi engellenmelidir. Sabah akşam bir tatlı kaşığı tüketilebilir. Çok ileri olmayan sorunlarda bu tarif çözüm vermektedir. Ayrıca ginseng kullanımı doktor kontrolünde yapılmalıdır.

 

Kadınlarda Cinsel Gücü Arttıran Karışımlar

 

Kadınlarda Cinsel Gücü Arttıran Karışımlar
Kadınlarda Cinsel Gücü Arttıran Karışımlar

 

Erkeklere nazaran kadınlarda cinsel isteğin uyarılması daha karmaşıktır. Kadının hem psikolojik hem de fiziksel olarak kendisini hazır hissetmesi gerekmektedir. Bu bakımdan aynı sorunu yaşayan erkeklerle aynı ürünleri kullanarak tedavi yoluna gitmesi çözüm üretemeyebilir.

Aktarlarda bulunabilen safran bu soruna çözüm üretmektedir. Bitki çayına veya yemeğe veya salataya bir tutam safran atılarak cinsel istek artırılabilir.

Kan şekerini dengeleyerek kan dolaşımını hızlandıran ve mutluluk hormonu salgılayan tarçın ile de bu sorun ortadan kaldırılabilir. Vücuttaki mikropları öldürerek cinsel isteksizliğe sebep olan durumları ortadan kaldırmaktadır.

Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Tarifi

 

Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Tarifi
Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Tarifi

 

 

Cinsel gücü artırmak ve buna bağlı oluşan sorunların önüne geçmek için tedavi kesinlikle uygulanmalıdır. Toplumda çekince olduğu için bu durum çok fazla dile getirilmediği için çiftlerin arasındaki bu problem boşanmaya kadar gitmektedir. Bunun önüne geçmek için bitkisel karışımlar kullanılmalıdır.

 

Bitkisel karışım tarifi:

 

 • 1 litre su içerisine 2 poşet mate çayı atılır.
 • Daha sonra 1 tatlı kaşığı öğütülmüş kırmızı Kore ginsengi ilave edilir.
 • 1 tatlı kaşığı zencefil ve yarım tatlı kaşığı öğütülmüş meyan kökü de ilave edildikten sonra 2-3 dakika boyunca kaynatılır.
 • 3-4 dakika demlendikten sonra sıcak haliyle biraz esmer şeker ilave edilir.

 

Bu şekilde gün içerisinde içilmelidir. Ancak tansiyon hastalarının kullanması önerilmemektedir. Bu karışım daha çok erkekler için önerilmektedir.

 

 

 

Cinsel Gücü Artıran Ballı Karışımlar

 

Cinsel Gücü Artıran Ballı Karışımlar
Cinsel Gücü Artıran Ballı Karışımlar

 

Arı ve bal ürünleri geçmişten günümüze kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Doğal olması ve içerisinde vücuda zararlı hiçbir bakteri bulundurmaması dolayısıyla bal hastalıkları tedavi ederken bağışıklık kazandırmaktadır.

Düzenli olarak kullanıldığında afrodizyak etkisi yapmakta ve cinsel gücü artırıcı nitelikte olmaktadır.

 • Arı sütü,
 • polen,
 • propolis

ve tabi ki bal bu sorun için en uygun tedaviyi sağlamaktadır.

Bal ile yapılan bütün macunlar bu sorun için kullanılabilir. Özellikle bal ve kuru yemişli karışımlar cinsel gücü artırmaktadır.

 

Cinsel Gücü Artıran Bitkisel Karışımlar

 

Cinsel Gücü Artıran Bitkisel Karışımlar
Cinsel Gücü Artıran Bitkisel Karışımlar

 

Çiftlerin korkulu rüyası olan cinsel isteksizliği çözmek için bitkisel tedaviler önerilmektedir. Bitki ve doğal ürünlerin tedavi ederken yan etki oluşturmaması ve doğal bir şekilde onarma sağlaması dolayısıyla sıklıkla tercih edilmelerine neden olmaktadır.

Cinsel gücü artıran birçok bitkisel ürün bulunmaktadır. Bunlar:

Bebek cevizi olarak da biline muskat aktarlardan temin edilmelidir. Tatlı ve yemeklere lezzet veren bu ürün sakinleştirici etki de yaratmaktadır. Yapılan araştırmalar muskatın libidoyu artırıcı etkisinin olduğunu gözler önüne sermektedir.

Bitkisel ürünler içerisinden gül ve yasemin çiçeği de cinsel gücü artıran bitkilerdendir. Güzel kokusu ile hoşluk veren gülün bitki çayı demlenip içilerek cinsel gücü artırması sağlanmalıdır. Aynı şekilde yasemin çiçeği de güçlü ve baş döndüren bir kokuya sahip olmaktadır.

Afrodizyak etkili olması dolayısıyla sıkça önerilen bir bitkidir. Hazır yasemin çayları tüketilebilecekken, kuru yasemin yaprakları ile de evde çay yapılabilir. Bu ürünler tüketilerek çözüm sağlanabilir.

 

Cinsel Gücü Artıran Yağ Karışımlar

 

Cinsel Gücü Artıran Yağ Karışımlar
Cinsel Gücü Artıran Yağ Karışımlar

 

Az da olsa her bitkinin bir yağ oranı bulunmaktadır. Oldukça değerli olan bu yağlar hastalıkların tedavisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Yapıcı ve onarıcı yağlar ile cinsel gücü artırmak da mümkündür. Özellikler karanfil yağı bu sorunu gidermede doğru ürün olmaktadır.

Cinsel hayatı her haliyle iyi yönde etkileyen karanfil ister çaya atılarak, ister direkt çiğnenerek isterse de yağı kullanılarak tüketilebilir. Her haliyle de kaliteli sonuç verecektir.

Bunun yanında balık yağları da cinsel gücü artırıcı özellik göstermektedir.

Pembe etli balıkların yanında ton balığı, sardalya ve pisi balığının hem kendi hem de yağıyla cinsel güç yükseltilebilir.

 

Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Tarifler

 

Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Tarifler
Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Tarifler

 

Günümüzde çiftlerin büyük bir bölümünün yaşadığı cinsel isteksizlik sorunu bitkisel yollar ile çözüme kavuşturulabilir. Aktarlar ve baharatçılardan alınacak olan otlar ve bitkiler ile karışımlar yapılarak bu olumsuz durum ortadan kaldırılabilir.

Bu karışımlardan biri de östrojen dengesine olumlu etki eden ada çayı karışımıdır.

Bir tutam civanperçemi yarım tatlı kaşığından biraz fazla anasonla karıştırılmalıdır. Daha sonra bir tülbente sarılarak bir bardak kaynar suyun içine atılır. 3-4 dakika kadar içinde demlenmesi beklenir.

Tadı acımtırak olacağı için tatlandırıcı veya esmer şekerle içilecek duruma getirilmelidir. Gece yatmadan önce bu karışımdan 2 fincan içilmelidir.

Böylece isteksizlik ortadan kalkacaktı.

Aşağıda ki içeriklerimizde ilginizi çekebilir;

Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Artıran Bitkiler

Yorum yapın