Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Artıran Macunlar

Ülkemizde ve dünyada çiftler arasında birçok nedenle ortaya çıkan sorunlardan biri cinsel isteksizliktir. Taraflardan herhangi birinin bu sorunu yaşaması her iki taraf için de büyük sorun teşkil etmektedir.

Bu sorun vakitlice tedavi edilmezse bu süre uzayabilir ve sorun çözülemez boyutlara taşınabilir. Bu sebeple çiftlerin çoğu tedavi yollarını araştırmaktadır.

Cinsel gücü artırmak için birçok bitkisel ürün ve macun tarifleri bulunmaktadır. Evde hazırlanabilecek bu karışımların yanında bir de aktarlarda satılan hazır macunlar bulunmaktadır. Bu macunlardan en önemlisi Kudret-i macun olarak bilinmektedir.

Saraçoğlu Cinsel Gücü Artırıcı Macun

Saraçoğlu Cinsel Gücü Artırıcı Macun
Saraçoğlu Cinsel Gücü Artırıcı Macun

 

Hastalıklara doğal yollarla çözüm bulan İbrahim Saraçoğlu çiftlerin yaşadığı cinsel problemler için de doğal macunlar hazırlamaktadır. Bu macunları bünyeyi onarıcı ve iyileştirici etkiye sahip olmaktadır. Evde kolaylıkla hazırlanacak bu macun önemli bir etkiye sahip olmaktadır. Bu macunun tarifi şu şekilde olmaktadır.

 

Malzemeler:

 • 2 yemek kaşığı çemen otu tohumu
 • Safran
 • 2 yemek kaşığı üzüm çekirdeği
 • 1 su bardağı süzme bal temin edilmelidir.

 

Bir kaba üzüm çekirdekleri alınarak dövülmelidir. Üzerine çemen otu tohumu eklenir. Daha sonra bir tutam safran eklenmelidir. Hepsi bir süre karıştırıldıktan sonra bal da eklenmelidir. Balın doğal ve saf bal olmasına dikkat edilmelidir.

Üzüm çekirdeklerinin iyi bir şekilde ezilmesine dikkat edilmelidir. Her akşam tepeleme bir çay kaşığı yenilmelidir. Hem erkekler hem de kadınların kullanımına uygundur. Terletme özelliğine de sahiptir.

Terleme yapması toksinlerin atılması anlamına gelmektedir. Bu macunun kullanımında sadece prostat hastalarının kullanması sakıncalıdır. İçerisindeki safran prostat hastalarının kullanımına uygun olmadığı için prostat hastalarına önerilmemektedir.

 

Kuvvet Macunu Nedir ve Ne İşe Yarar

 

Kuvvet Macunu Nedir ve Ne İşe Yarar
Kuvvet Macunu Nedir ve Ne İşe Yarar

 

Halk arasında kuvvet macunu, cinsel güç artırıcı macun, sertleşme yapan macun gibi farklı isimlerle bilinmektedir.

Uyarıcı bir etkiye sahip olan Kudret-i macun tamamıyla bitkisel ürünlerden meydana gelmektedir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından güvenle kullanılabilir. Erkeklerde iktidarsızlık sorununa iyi gelmektedir. Kadınlarda ise genital bölge çevrelerine sürüldüğünde cinsel istek uyandırmaktadır.

Erkekler için cinsel performansın düşmesi önemli bir korku uyandırmaktadır. Bu durum kadınlarda cinsel isteksizlik olarak ortaya çıkmaktadır. Her iki taraf için de büyük önem taşıyan bu soruna Kudret-i macun çözüm üretmektedir.

Macunun etkisini gösterebilmesi için kullanım tarzının belirlenmesi gerekmektedir. Buna göre yeterli doz belirlenmeli ve sorunun büyüklüğüne göre tedavinin uygulanacağı zamanlar özenle belirlenmelidir.

 

Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Arttırıcı Macunlar

 

Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Arttırıcı Macunlar
Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Arttırıcı Macunlar

 

Aktarlarda satılan cinsel gücü artırıcı bir diğer macun da Şahmerdan olarak bilinmektedir.

Themra ve Sidra da cinsel gücü artırmaya yönelik kazanımlar sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Bu macunlara bakıldığında içeriklerinde genel olarak epimedium, ginseng ve çakşır otu bulunmaktadır. Bu bitkiler 600 yılı aşkındır cinsel gücü artırmaya yönelik olarak kullanılmaktadır. Bu macunların yararını İbni Sina da tasdiklemiş ve kullanılmasını onaylamıştır.

Bu macunlar aktarlardan kolaylıkla temin edilebilir. Ayrıca mobil satış üzerinden de sipariş edilerek kullanılabilir.

 

Kudret-i Macunda Bulunan Vitamin ve Mineraller

 

Kudret-i Macunda Bulunan Vitamin ve Mineraller
Kudret-i Macunda Bulunan Vitamin ve Mineraller

 

Kudret-i macun içerisinde vücudun her zaman sağlayamayacağı birçok vitamin ve mineral bulunmaktadır.

 • A Vitamini,
 • B1 Vitamini,
 • B2 Vitamini,
 • C Vitamini,
 • kalsiyum,
 • çinko,
 • bakır,
 • potasyum,
 • fosfat ve
 • demir

Bunların yanında daha birçok vitamin ve mineral bulunmaktadır.

Cinsel gücü artırmanın yanında kolestrolü düzenlemekte ve günlük alınması gereken besin değerlerini de sağladığı için enerjik ve mutlu bir yaşam sunmaktadır.

Aşağıda ki içeriklerimizde ilginizi çekebilir;

 

Kaynakça

Yorum yapın